Dlaczego warto kupować zabawki drewniane

      Brak komentarzy do Dlaczego warto kupować zabawki drewniane

Czy zastanawialiście się kiedyś, czym bawią się wasze dzieci…czy zabawki, które trafiają do ich małych rączek są właściwie wykonane, nie stanowią dla nich żadnego zagrożenia, zapewniają im fascynującą zabawę, a dodatkowo uczą ich czegoś nowego?

Czy zastanawialiście się kiedyś, czym bawią się wasze dzieci…czy zabawki, które trafiają do ich małych rączek są właściwie wykonane, nie stanowią dla nich żadnego zagrożenia, zapewniają im fascynującą zabawę, a dodatkowo uczą ich czegoś nowego? Patrząc na własne doświadczenia związane z kupowaniem zabawek dla dzieci, szukaniem czegoś odpowiedniego przez wiele godzin i w różnych miejscach postanowiłyśmy zebrać nasze doświadczenia i stworzyć sklep, w którym rodzice i dzieci odnajdą coś dla siebie. Dziecko otrzyma pięknie wykonaną, kolorową zabawkę, natomiast rodzic pewność, że maluch będzie dzięki zabawce rozwijał swoje umiejętności.

Wielu rodziców, krewnych i innych osób mających kontakt z najmłodszymi bardzo często kupując zabawki kieruje się nieprawidłowym kryterium wyboru, jakim jest zazwyczaj cena.

Wiadomo jest, iż kupując maluchowi zabawkę chcielibyśmy, aby była ona ładna, bezpieczna i oczywiście tania.

Jednak czy pomyśleliście o tym, że może lepiej kupić dziecku jedną porządną zabawkę, która będzie mu dłużej towarzyszyć niż kupować rzeczy „made In China”, które najczęściej zaraz po przyniesieniu do domu tracą niektóre części, a tym samym zaczynają być niebezpieczne dla najmłodszych.

Chciałybyśmy dziś zachęcić Państwa do przyglądnięcia się drewnianym zabawkom. Zabawki wykonane z najlepszej jakości drewna, pomalowane farbami posiadającymi wszystkie niezbędne atesty to bardzo trwałe i przyjemne zabawki dla każdego dziecka. Od kilkumiesięcznych maluszków przez pełnych energii przedszkolaków po młodych uczniów. Zabawki drewniane towarzyszą ludziom od bardzo dawna. Możemy śmiało stwierdzić, że już dziadkowie współczesnych rodziców bawili się drewnianymi zabawkami, różnica polegała jedynie na tym, iż najczęściej wykonywane były one przez rodziców lub same dzieci.

W dzisiejszych czasach nie musimy liczyć na własne nierzadko znikome umiejętności manuale, choć oczywiście wszystko, co jest „hand made” jest dziś na pierwszym miejscu. Sklepy z drewnianymi zabawkami oferują nam taki wybór przedmiotów, że nie sposób jest, aby coś nie przykuło naszej uwagi. Poczynając od grzechotek, poprzez klocki, samochodziki, lalki, przedmioty codziennego użytku, czy gry edukacyjne.

Wiele z nich zapewni naszym najmłodszym wielogodzinne zabawy, które dodatkowo będą rozwijać nasze dziecko w zakresie funkcji motorycznych, językowych czy wzrokowych.

Z myślą o rozważnych i ceniących dobre zabawki rodzicach powstał nasz sklep. Chciałyśmy, aby każdy z zaglądających na naszą stronę znalazł dla siebie coś odpowiedniego. Same mamy stały kontakt z maluszkami i wiemy jak ważne są odpowiednio dobrane zabawki. Wiemy także, że jeszcze długa droga przed nami, ale cały czas się rozwijamy i ulepszamy nasz asortyment.

Chciałybyśmy zachęcić Państwa do rozejrzenia się w naszym wirtualnym sklepie. Nie musicie wychodzić z domu, tracić czasu w korkach i kolejkach. Możecie w domowym zaciszu obejrzeć wszystko, co oferujmy, wybrać najlepsze dla Was zabawki, a my postaramy się, aby dotarły one do Was jak najszybciej. Nie pozostaje nam już nic innego jak zaprosić Państwa do naszego sklepu. Codziennie, o godzinie, która Wam odpowiada, w miejscu, jakie sami wybierzecie.11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *